Organizator:

SP ZOZ Szpital Specjalistyczny MSW
w Jeleniej Górze

Partnerzy:

Projekt „Organizacja konferencji: Zintegrowany System Ratownictwa Medycznego na pograniczu polsko-czeskim” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szpital Specjalistyczny MSW w Jeleniej Górze

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA
Zintegrowany System Ratownictwa Medycznego na pograniczu polsko-czeskim 13 i 14 czerwca 2013 roku
KOMUNIKAT I

Szanowni Państwo,
zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej  Konferencji

„Zintegrowany System Ratownictwa Medycznego na pograniczu polsko- czeskim”.

ORGANIZATOR: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szpital Specjalistyczny MSW w Jeleniej Górze

TERMIN: 13 i 14 czerwca 2013 roku
MIEJSCE: Jelenia Góra
TEMATYKA KONFERENCJI: Do udziału w konferencji zapraszamy osoby związane zawodowo z ochroną zdrowia i służbami odpowiedzialnymi za zapewnienie
bezpieczeństwa, jak również lokalną społeczność. W konferencji będą brały  udział przede wszystkim osoby z instytucji, których przedmiotem działalności
jest ochrona   zdrowia oraz zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców regionu tj.:

• Polska: Pogotowie Ratunkowe, Szpitale, Policja, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Straż Graniczna,
    Wydział Zarządzania Kryzysowego, Państwowa Straż Pożarna, Policja, a także wyższych uczelni z kierunkami medycznymi.
  • Czechy: Pogotowie Ratunkowe, Szpitale.
  • Niemcy: Klinika Görlitz.

W ramach obrad poruszane będą zagadnienia dotyczące:

1. Dzień (12 referatów):
    • blok tematyczny:
      Zagadnienia prawne; systemy ratownictwa medycznego; zadania służb w zakresie Zarządzania Kryzysowego.
    • II blok tematyczny:
      Zagadnienia medyczne dotyczące Ratownictwa Medycznego
  2. Dzień (4 referaty):
    • blok tematyczny związany z zagadnieniami edukacyjnymi i bezpieczeństwa;
    • organizator zamierza przeprowadzić warsztaty i pokazy ratownicze.

KOSZTY UCZESTNICTWA: udział w konferencji jest bezpłatny.
OFICJALNY JĘZYK MATERIAŁÓW KONFERENCYJNYCH: j. polski, niemiecki oraz czeski.
ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W KONFERENCJI PRZYJMUJE: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szpital Specjalistyczny MSW w Jeleniej Górze pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Organizatorzy Konferencji