W związku z planowanym udzieleniem zamówienia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSW w Jeleniej Górze prosi o przedstawienie oferty cenowej w następującym zakresie:

Przedmiotem niniejszego zapytania jest:
1. Wykonywanie stałej konserwacji urządzeń chłodniczych w pomieszczeniach pionu żywienia. Serwis obejmuje w szczególności następujące urządzenia:
w budynku B SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSW w Jeleniej Górze przy
ul. Cieplickiej 69/71
1. Szafa chłodnicza 386L
2. Chłodziarka na próbki
3. Witryna ekspozycyjna
4. Komora chłodnicza
5. Zamrażarka JZ550
6. Szafa chłodnicza 2-drzw.

w budynku w Kowarach przy ul. Górniczej 22

1. Chłodziarka AC1104
2. Lodówka na próbki
3. Szafa chłodnicza biała
4. Szafa chłodnicza
5. Zamrażarka

Częstość przeprowadzania przeglądów urządzeń chłodniczych, raz na dwa miesiące.

2. W budynku E SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSW w Jeleniej Górze przy ul. Cieplickiej 69-71 dwóch układów klimatyzacji typu MULTI-SPLIT (jeden agregat zewnętrzny obsługuje 3 jednostki wewnętrzne – dwa takie układy).
Częstość przeprowadzania konserwacji klimatyzatorów: raz w roku.
3. Prowadzenie protokołów przeglądów okresowych urządzeń chłodniczych i dokonywanie wpisów o przeprowadzonych pracach.
4. Dostarczenie materiałów i urządzeń koniecznych do wykonania zakresu umowy serwisowej.